Hero Image
2 Yetişkinler /0 Çocuklar
selectum-brand-icon

SELECTUM

AYRICALIKLARINI DENEYİMLEYİN

SELECTUM FAMILY RESORT BELEK'İ KEŞFEDİN

ODALAR

Lüx ve Konforu Bir Arada Yaşayın

Rooms 1
Rooms 2

Selectum Family Resort Belek, tatilinizin her anınızı özel kılmak için tasarlanmış geniş ve lüks konaklama seçenekleriyle, her yaşta farklı ihtiyaçları karşılıyor.

Aileler için özel olarak düzenlenmiş aile odalarımız, çocuklarınızla keyifli bir tatil deneyimi yaşamanız için tasarlanmıştır. Hem dinlenip hem kusursuz detayların keyfini çıkaracağınız, size hitap eden oda tiplerini inceleyin.

MUTFAK

Culinary

Selectum Family Resort Belek, sınırsız gastronomi deneyimi yaşayacağınız, özenle tasarlanmış Restoranlarına davet ediyor.

Tatiliniz boyunca burada geçireceğiniz her an, damak tadınıza hitap eden lezzetlerle dolu olacak.

HAVUZ VE PLAJ

Pools Beach
Pools Beach

Su parkı, ana havuz, aileler için özel tasarlanmış havuz, çocuklar için özel havuzlar, eğlence dolu su alanları, iç mekan yüzme alanları ve büyüleyici sahilimizle, her yaş grubundan aile üyelerine sınırsız eğlence ve keyif sunuyoruz.

Tesisimizdeki geniş yelpaze, herkesin isteğine ve ihtiyacına uygun aktiviteler ile dolu.

SPA

Spa Image

Sizi Spa Merkezimize davet ediyoruz. Spa, kendinizi rahatlatarak keşfedeceğiniz ideal mekânlar sunar. Sakin atmosfer ve iyileştirici aromatik kokular, zihninizi ve bedeninizi yeniden canlandıracak, tatilinizin en dinlendirici parçası olacak.

ÇOCUK

Kids
Kids

Gün boyu faaliyet gösteren Puppies' World'de, çocuklarınızı eğlenirken öğrenmeye davet ediyoruz. Farklı kültürler tanıyabilecekleri, yeni arkadaşlıklar kurabilecekleri, ailelerine ihtiyaç duymadan vakit geçirebilecekleri mini kulübümüzde, yaş gruplarına uygun olarak seçilmiş masa oyunları, zekâ ve beceri geliştiren oyunlar, Workshoplar ve çok daha fazlasını sunuyoruz.

AKTİVİTELER

Activities

Selectum Family Resort Belek, tatilinize unutulmaz bir renk katmak için eşsiz temalı partilerle gece atmosferini değiştiriyor. Her akşam, otelimizin büyüleyici atmosferi, sıra dışı temalı partilerle canlanıyor. Akşamlarınızı daha da özel kılacak etkinliklerle dolu DJ'lerin muhteşem performansları, büyüleyici dans şovları ve özel içecekler, her bir partiye damgasını vurarak unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlıyor.

icon
PureFIT
PureFIT

Akademik anlamda kendini geliştirmiş Antrenörlerimiz tarafından kurulan PureFIT Sports Academy, her dersin özel olarak tasarlandığı eğlence dolu bir spor ve tatil kombinasyonu sunuyor. İster grup, ister özel derslerle Motivasyonunuzun devamlılığını sağlayın ve sağlığınızdan vazgeçmeyin.

PureFIT Jumps, PureFIT Boxing ve PureFIT Pump hareketin hiç eksik olmadığı programlardan sadece birkaçı.

TOPLANTI VE ETKİNLİK

Meeting and Events

Selectum Family Resort Belek, iş dünyasının ihtiyaçlarına cevap vermek ve etkileyici toplantılar düzenlemek için ideal bir mekan sunar.

Otelimiz, toplam 5 modern toplantı salonuyla donatılmıştır. Her biri son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış olan toplantı salonları, iş etkinliklerinizi sorunsuz ve başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.

SELECTUM FAMILY RESORT BELEK
ANILARI

Instagram Post
Instagram Post
Instagram Post
Instagram Post
Instagram Post